Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: User
ar: المستخدم

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Anonymous
ar: مجهول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
