Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
