Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: User
lv: Lietotājs

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Webform
lv: Webforma

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
