Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: User
pt: Usuário

en: Submitted
pt: Enviado

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.
