Webform TabIndex (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Table
cy: Tabl

en: Clear
cy: Clir

en: Submissions
cy: Cyflwyniadau

en: Analysis
cy: Dadansoddiad

en: Webform
cy: Ffurf gwe
