Webform TabIndex (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Table
da: Tabel

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Clear
da: Ryd

en: Submissions
da: Indsendelser

en: Analysis
da: Analyse

en: Webform
da: Webformular

en: Webform is currently not enabled on any content types.
da: Webform er i øjeblikket ikke aktiveret for nogen indholdstyper.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
da: Gå til siden <a href="!url">indstillinger for Webform</a> og aktivér Webform på mindst én indholdstype.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
da: Der er i øjeblikket ingen webforms på dit site. Opret indhold af typen !types.
