Webform TabIndex (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Table
hi: तालिका

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Submissions
hi: प्रस्तुतियाँ

en: Analysis
hi: विश्लेषण

en: Webform is currently not enabled on any content types.
hi: वेबफ़ॉर्म वर्तमान में किसी भी प्रकार की सामग्री पर सक्षम नहीं है।

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
hi: <a href="!url">वेबफ़ॉर्म सेट्टिंग्स</a> पर जाएँ और कम से कम एक सामग्री प्रकार पर वेबफॉर्म सक्षम करें
