Webform TabIndex (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
