Webform TabIndex (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Table
km: តារាង

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
