Webform TabIndex (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Table
tr: Tablo

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Clear
tr: Temizle

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: Analysis
tr: Analiz

en: Webform is currently not enabled on any content types.
tr: Webform şu anda hiçbir içerik tipi için etkin değil.
