Webform TabIndex (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Table
ug: جەدۋەل
