Webform TabIndex (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Table
vi: Bảng

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Submissions
vi: Các đệ trình

en: Analysis
vi: Phân tích

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
vi: Bạn chưa tạo biểu mẫu web nào cả. Xin hãy tạo !types.
