Webform TabIndex (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Table
af: Tabel
