Webform TabIndex (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Clear
am: አጥራ
