Webform TabIndex (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Table
ar: جدول

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Clear
ar: مسح

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Analysis
ar: التحليل
