Webform TabIndex (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan
