Webform TabIndex (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Table
ne: तालिका

en: Clear
ne: सफा
