Webform TabIndex (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid
