Webform TabIndex (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Table
sq: Tabela
