Webform TabIndex (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Table
th: ตาราง

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง
