Webform TabIndex (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Table
bn: টেবিল
