Webform TabIndex (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Table
bs: Tabela

en: Save changes
bs: Snimi promjene
