Webform TabIndex (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Table
gl: Táboa

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Clear
gl: Limpar

en: Tab Index
gl: Índice de solapa

en: Submissions
gl: Envíos

en: Analysis
gl: Análise

en: Webform
gl: Formulario web

en: Webform is currently not enabled on any content types.
gl: Actualmente o webform non está habilitado para ningún tipo de contido.
