Webform TabIndex (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Table
hr: Tablica

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Clear
hr: Očisti
