Webform TabIndex (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Table
lt: Lentelė

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Webform
lt: Web forma
