Webform TabIndex (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
