Webform TabIndex (7.x-1.51) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ
