Webform TabIndex (7.x-1.51) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Table
pl: Tabela

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Tab Index
pl: Indeks tabulatora

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Analysis
pl: Analiza

en: Webform
pl: Formularz

en: Webform is currently not enabled on any content types.
pl: Webform nie jest obecnie włączony dla żadnego typu zawartości.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
pl: Wejdź na stronę <a href="!url">ustawień Webform</a> i aktywuj Webform w conajmniej jednym rodzaju zawartości.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
pl: W tej chwili brak formularzy w tym serwisie. Stwórz nową zawartość !types.
