Webform TabIndex (7.x-1.51) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Table
sl: Tabela

en: Tab Index
sl: Tab indeks
