Webform TabIndex (7.x-1.52) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Table
bg: Таблица

en: Clear
bg: Изчисти
