Webform TabIndex (7.x-1.52) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Download
fr: Téléchargement

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Table
fr: Tableau

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Clear
fr: Vider

en: Submissions
fr: Soumissions

en: Analysis
fr: Analyse

en: Webform is currently not enabled on any content types.
fr: Webform n'est actuellement activé sur aucun type de contenu.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
fr: Visitez la page <a href="!url">Webform settings</a> et activez le module Webform sur au moins un type de contenu.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
fr: Il n'y a actuellement aucun formulaire webform sur votre site. Créez un contenu !types.
