Webform TabIndex (7.x-1.52) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Table
hu: Táblázat

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Clear
hu: Törlés

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Analysis
hu: Elemzés

en: Webform
hu: Űrlap

en: Webform is currently not enabled on any content types.
hu: Az űrlap jelenleg egyetlen tartalomtípusnál sincs engedélyezve.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
hu: Az <a href="!url">Űrlap beállításai</a> oldalon kell az űrlapokat engedélyezni legalább egy tartalomtípushoz.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
hu: Jelenleg nincs űrlap ezen a webhelyen. Készíteni kell egy !types típusú tartalmat.
