Webform TabIndex (7.x-1.52) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Table
lv: Tabula

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Analysis
lv: Analīze

en: Webform
lv: Webforma

en: Webform is currently not enabled on any content types.
lv: Webforma šobrīd nav iespējota nevienam satura tipam.
