Webform TabIndex (7.x-1.52) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
