Webform TabIndex (7.x-1.52) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Table
ro: Tabel

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Clear
ro: Elimină

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: Analysis
ro: Analiză
