Webform TabIndex (7.x-1.52) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
