Webform TabIndex (7.x-1.52) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Table
te: పట్టిక

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: Analysis
te: విశ్లేషణ
