Webform TabIndex (7.x-1.53) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
