Webform TabIndex (7.x-1.53) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Table
eo: Tabelo
