Webform TabIndex (7.x-1.53) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Table
gu: કોષ્ટક
