Webform TabIndex (7.x-1.53) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Table
jv: Tabel
