Webform TabIndex (7.x-1.53) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Table
mn: Хүснэгт
