Webform TabIndex (7.x-1.53) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
