Webform TabIndex (7.x-1.53) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Table
ps: لښتيال
