Webform TabIndex (7.x-1.54) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Table
ca: Taula

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Clear
ca: Neteja

en: Submissions
ca: Trameses

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Webform
ca: Formulari web

en: Webform is currently not enabled on any content types.
ca: Actualment el Webform no està habilitat en cap tipus de contingut.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
ca: Aneu a la pàgina de <a href="!url">paràmetres del Webform </a>i habiliteu el Webform com a mínim en un tipus de contingut.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
ca: Actualment no hi ha cap formulari web al vostre lloc. Creeu un !types.
