Webform TabIndex (7.x-1.54) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Table
fi: Taulukko

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Analysis
fi: Analyysi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Skip
fi: Ohita

en: Webform is currently not enabled on any content types.
fi: Verkkolomakkeet eivät tällä hetkellä ole käytössä millekään sisältötyypille.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
fi: Käy sivulla <a href="!url">Verkkolomakkeiden asetukset</a> ja ota verkkolomakkeet käyttöön vähintään yhdelle sisältötyypille.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
fi: Sivustollasi ei ole vielä verkkolomakkeita. Luo !types sisältöä.
