Webform TabIndex (7.x-1.54) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Download
id: Unduh

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Table
id: Tabel

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Clear
id: Bersihkan

en: Submissions
id: Masukan

en: Analysis
id: Analisa
