Webform TabIndex (7.x-1.54) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ
