Webform TabIndex (7.x-1.54) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Table
ru: Таблица

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Clear
ru: Очистить

en: Submissions
ru: Отправления

en: Analysis
ru: Анализ

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Skip
ru: Пропустить

en: Webform is currently not enabled on any content types.
ru: Веб-форма в данный момент не подключена ни к одному типу материалов.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
ru: Посетите <a href="!url">страницу настроек Webform</a> и включите Webform как минимум для одного типа материалов.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
ru: В данный момент на вашем сайте нет ни одной webform. Создайте материал !types
