Webform TabIndex (7.x-1.54) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед
